Metalinis alchemikas: brolija 1 Sezonas

Metalinis alchemikas: brolija 1 Sezonas (2009–2010)


Fullmetal Alchemist: Brotherhood
Kokybė WEB-DL
 • Kalba:
  Lietuvių kalba
 • Šalis:
  Japan
 • Trukmė:
  24 min
 • Žanras:
  Filmai / Veiksmo / Nuotykių / Drama / Fantastiniai / Anime
 • Režisierius:
 • Aktoriai:
  Vic Mignogna. Aaron Dismuke. Romi Pak. Rie Kugimiya. Travis Willingham. Tôru Ohkawa
0 0

Aprašymas:
Kaip ir pirmajame FMA veiksmas vyksta alternatyviame pasaulyje. kuriame kai kurie žmonės moka vienus daiktus paversti kitais. ne tai ne burtai. o alchemija. O žmonės tai sugebantys vadinami ne burtininkais. o alchemikais. jie galima sakyti tobulesnė mūsų pasaulyje viduramžių alchemikų versija. skirtumas tas kad šio anime alchemikams puikiai sekasi vienus daiktus versti kitais.

Istorija sukasi apie brolius Elric'us. kurie klajoja po pasaulį ieškodami "rakto" kuris padėtų susigrąžinti prarastus kūnus. kuriuos prarado bandydami atgaivinti mirusią mamą.
Nors žmonių prikėlimas viena didžiausių alchemijos tabu ir niekam iki šiol nebuvo pavykę to atlikti. tačiau broliai Elric'ai pasikliaudami savo žiniomis. kurias įgijo per ne vienerius metus trukusius mokymus. nusprendė nepaisyti draudimų ir vistiek bandyti atgaivinti mylimą mamą. Deja jų bandymas baigėsi tragiškai. o kaip baudą už alchemijos tabu nepaisymą jie sumokėjo savo kūnais. Vyresnysis Edvardas prarado dešinę ranką ir kairiąja koją. o jaunėlis Alfonsas visą kūną. atrodytų kad po tokios tragedijos jiems jau viskas baigta. bet jie susilopė žaizdas ir iškeliavo į pasaulį kad susigražintų savo kūnus. o kad galėtų prieiti prie reikalingos informacijos Edvardas įstojo į valstybės alchemikų gretas. tačiau valstybės alchemiko duona atneša ne tik žinių bet ir nemažai bėdų. mat jie ieškodami tiesos aptinka ir tokių žinių kurios skirtos ne visiems. Taip po truputį broliai artinasi prie tiesos. kuri ne tik turi padėti jiems susigrąžinti kūnus. bet ir pakeis šalį.скачать dle 12.1

Žiūrėti Metalinis alchemikas: brolija 1 Sezonas Online


Žiūrėti online Žiūrėti pristatymą
13 Serija
13 Serija
12 Serija
12 Serija
11 Serija
11 Serija
10 Serija
10 Serija
9 Serija
9 Serija
8 Serija
8 Serija
7 Serija
7 Serija
6 Serija
6 Serija
5 Serija
5 Serija
4 Serija
4 Serija
3 Serija
3 Serija
2 Serija
2 Serija
1 Serija
1 Serija

KOMENTARAI 0
Palikti komentarą
Informacija
Mielas lankytojau. Tu čia esi kaip neregistruotas vartotojas.
Mes siūlome tau užsiregistruoti arba tiesiog prisijungti naudojant savo prisijungimo duomenis, tam, kad galėtum įkelti bei komentuoti norimas naujienas.